Безпека на дорозі

ОБЖ
Безпека на дорозі

На всій території України організація дорожнього руху здійснюється органами виконавчої влади на місцях, міліцією, військовою автоінспекцією і дорожньо-експлуатаційною службою, службами комунального господарства, підприємствами, установами і Державтоінспекцією.
Порядок дорожнього руху на всій території України встановлюється єдиним нормативним актом – Правилами дорожнього руху, що повністю відповідають Закону України “Про дорожній рух”.
Дорожні знаки і символи Правил дорожнього руху України

відповідають державним стандартам України (ДСТУ 2586-94) і повністю відповідають вимогам Конвенції про дорожні знаки, символи, сигнали і Європейської угоди, яка доповнює цю конвенцію.
Учасники дорожнього руху (водії, пасажири, пішоходи) зобов’язані знати і виконувати Правила дорожнього руху з метою збереження їхнього особистого життя і здоров’я, особистого життя і здоров’я оточуючих їх людей.
Особи, що порушили вимоги Правил дорожнього руху, притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством України. До винуватців можуть застосовуватися засоби громадського впливу, дисциплінарної, адміністративної, цивільної або кримінальної відповідальності залежно від характеру порушень та їхніх наслідків.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Безпека на дорозі - Довідник з ОБЖ


Безпека на дорозі