Додаток 12

ДОДАТКИ

Додаток 12

Наше тіло може часом розповісти про нас більше, ніж ми цього хотіли б. Мова тіла здатна видати нашому співрозмовнику те, про що ми думаємо й чого боїмося. У багатьох фірмах люди, які наймають працівників на роботу, володіють базовими знаннями мови тіла.

Часто ми відчуваємо себе ніяково. Чи можна змінити цей стан і продемонструвати своєму співрозмовнику впевненість у собі?

Усміхайтеся

Якщо людина усміхається, то вона не просто щаслива й задоволена, а й упевнена в собі. її усмішка сигналізує про те, що вона не

боїться навколишнього світу і відчуває себе комфортно. Такі люди завжди викликають симпатію оточуючих.

Розправте плечі

Упевнена в собі людина зазвичай не горбиться і не волочить ноги. Варто випрямити спину й розправити плечі, щоб випромінювати силу та справляти на оточуючих позитивне враження.

Дивіться в очі

Упевненій людині немає чого приховувати. Вона не дивиться в підлогу, не ховає очей і спокійно витримує погляд співрозмовника. Дуже важливо дивитися в очі під час розмов, тому що це переконує вашого опонента в тому, що ви щирі та впевнені у своїх словах.

Витягніть руки з кишень

Не

варто ховати руки в кишенях або за спиною. Це може переконати вашого співрозмовника в тому, що ви все-таки щось приховуєте. Найкраще, щоб руки були розслаблені. Якщо ви сидите, можна, наприклад, покласти їх на коліна або на стіл.

Слідкуйте за зовнішнім виглядом

Неохайна людина, можливо, викличе співчуття оточуючих, але навряд чи їх симпатію. Та й упевненості в собі вам це навряд чи додасть. Варто бути охайним не тільки перед відповідальними заходами, а й у будь-який інший день.

Випромінюйте спокій

Багато людей під час важливої розмови починають рухати ногами або активно жестикулювати. На співрозмовника такі рухи тіла справляють неприємне враження. По-перше, вони показують, що ви нервуєте. А по-друге, заражають оточуючих такою самою нервозністю. Краще заспокоїтися і випромінювати спокій.

Не схрещуйте руки

Цей жест більшість людей сприймає як жест захисту. Ви демонструєте оточуючим, що не хочете спілкуватися або ж тема розмови вам неприємна. Ця поза є однією з найневдаліших на співбесіді.

Багато хто під час розмови постійно крутить щось у руках, схрещує пальці або ж торкається обличчя і проводить рукою по волоссю. Це сигналізує про невпевненість у собі. Найкраще сидіти спокійно.

Сподобатися всім неможливо, проте в певних ситуаціях необхідно справити приємне враження на оточуючих.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)


Додаток 12 - Валеологія


Додаток 12