Інші роботи, що не вказані вище – ПОРТОВІ ТАРИФИ

Загальний курс транспорту

РОЗДІЛ 6 ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ

6.9. ПОРТОВІ ТАРИФИ

Інші роботи, що не вказані вище.

З каботажу, прямого змішаного залізнично-водного та прямого водного сполучень

Навантаження та розвантаження вантажів з транспорту клієнтури не за прямим варіантом – для портів відправлення за призначенням каботажу, а також для початкових та кінцевих пунктів прямого водного або прямого змішаного залізнично-водного сполучення.

Обладнання суден та вагонів під перевезення тварин, спецвантажів, вантажів, які потребують

додержання особливого температурного режиму або швидко псуються, вантажовагових та небезпечних вантажів.

Підривання та розпушування всіма можливими засобами вантажів, які прибули в порт у злитому, злежаному або мерзлому вигляді.

Зважування вантажів, включаючи встановлення на ваги та зняття з них.

Розпакування вантажних місць, перевірка вантажів за вимогами власників вантажу, карантинних, митних, інших компетентних органів та наступне приведення розпакованих місць в транспортабельний стан, за виключенням випадків, коли ці роботи передбачені діючими на морському транспорті правилами.

Ремонт

тари або перепакування вантажів, які прибули на суднах та залізницею в порт у порушеній або неякісній тарі, а також за окремими дорученнями власників вантажів.

Очищення суден після перевезення в них забруднюючих вантажів та зараженого шкідниками зерна.

Очищення залізничних вагонів після перевезення вугілля, руди, металобрухту, добрив та інших навалочних, а також забруднюючих вантажів.

Роботи, що пов’язані зі зберіганням якості вантажів та запобіганням псуванню вантажів у тих випадках, коли необхідність у цих роботах виникає за обставин, які не залежать від порту.

Приведення до габаритного стану вантажних місць (зрізання кутів, зменшення висоти або ширини вантажних місць і т. і.).

Спеціальне закріплення вантажів у трюмах та на палубах суден (з використанням зварювальних робіт, улаштуванням кільблоків, вимостів, настилів, стелажів, виготовленням металевих деталей, кріплень і т. і.) включаючи вартість матеріалів.

Укрупнення вантажних місць шляхом пакетування.

Кріплення або звільнення від кріплень на суднах та у вагонах важковагових, довгомірних, негабаритних і тому подібних вантажів, включаючи вартість матеріалів.

Перевезення вантажів залізницею у морський порт або з морського порту, включаючи подання та відведення вагонів силами та засобами порту (як власними, так і орендованими) або силами та засобами залізниць.

Інші роботи, що не вказані вище.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Інші роботи, що не вказані вище – ПОРТОВІ ТАРИФИ - Загальний курс транспорту


Інші роботи, що не вказані вище – ПОРТОВІ ТАРИФИ