Клеєні неткані полотна

Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

НЕТКАНІ МАТЕРІАЛИ

Клеєні неткані полотна

Клеєні неткані полотна використовують для прокладок в одязі, які забезпечують та зберігають форму виробу та окремих його деталей. Виготовляють полотна мокрим способом суцільного насичення волокнистого холста рідкими клейовими речовинами – латексами марки СКН-4а-1ГП або БНК-40/4, які стійкі до прання та хімічної чистки.

Флізеліни виробляють з суміші бавовни з капроном або капрону з віскозою товщиною 0,3-0,9

мм; поверхневою щільністю 90-110 г/м2, шириною 125 см. Це легкі, жорсткі, пружні, міцні та зносостійкі полотна, які використовують для прокладок в борта, коміри, хлястики, клапани, листочки, шліці, в низ рукавів та низ виробу. Флізелін з клейовим покриттям використовують для фронтального дублювання деталей швейних виробів. Флізеліни стійкі до багаторазового прання та хімічної чистки.

Комбінованим способом – голкопробивним в сполученні з клейовим – виробляють полотна для нижніх комірів типу Фільц, які містять 70% вовни, шириною 145 см, поверхневою щільністю 210 г/м2. Зв’язуюча речовина – латекс. Полотно зовні нагадує сукно, але при уважному розгляданні на ньому помітні проколи від голок. Випускають полотна гладкофарбованими або меланжевими.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)


Клеєні неткані полотна - Матеріалознавство


Клеєні неткані полотна