Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини

Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ТКАНИНИ ДЛЯ СУКОНЬ ТА СОРОЧОК

Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини

Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини поєднані в одній групі. За волокнистим складом вони поділяються на чистолляні та напівлляні (з бавовняною основою, льно-віскозні, льно-лавсанові, льно-віскозно-лавсанові).

Костюмно-платтєві та платтєві тканини – це щільні, гладкофарбовані в світлі кольори, строкаті або з різноманітними квітковими, геометричними

та абстрактними друкарськими малюнками тканини. Більшість тканин виробляється полотняним, удавано-репсовим переплетенням, рогожкою та різними видами дрібно – та великовізерункових переплетень, з бавовняної пряжі лінійної щільності 25 текс х 2 в основі та льно-лавсанової пряжі лінійної щільності 34 текс х 2; 55,5; 69 та 118 текс в утоці. Зміст лавсану в уточній пряжі: 33, 50 та 67%. Нарядні тканини кареточних та жакардових переплетень можуть мати візерунки, які імітують вишивки та мереживо. Широко використовується малозминальне оздоблення.

Блузочні та сорочкові тканини – це тонкі малощільні світло

– пофарбовані та відбілені, іноді строкаті тканини в клітинку або з різноманітними візерунками. В асортименті переважають тканини сітчастих структур дрібно – та великовізерункових переплетень, які виробляють з бавовняної пряжі лінійної щільності 15,4 текс х 2 та 29,4 текс в основі, а в утоці – з льно-лавсанової пряжі лінійної щільності 23 та 33 текс, зі змістом лавсану 33%.

Лляні та льно-лавсанові тканини стійкі до дії миючих засобів. Щільні тканини з високим змістом лавсану не усаджуються, однак необхідно суворо дотримуватися режимів ВТО цих тканин.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини - Матеріалознавство


Лляні платтєві, сорочкові та платтєво-костюмні тканини