Населення – ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД КРАЇН АФРИКИ

МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА

Розділ 5
РЕГІОНИ СВІТУ

5.4. ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД КРАЇН АФРИКИ 5.4.2. Населення.
Основну частину населення становить корінне – негроїди. На півночі континенту проживають араби. Населення острова Мадагаскару виникло від змішування монголоїдної та негроїдної рас. Населення європейського походження має незначну частку в загальній кількості населення континенту. Найбільша щільність населення на узбережжі Середземного моря, Гвінейської затоки, у дельті Нілу та на південно-східному узбережжі материка.
Щорічний

приріст населення Африки становить 3 %. Цей показник удесятеро вищий, ніж у Європі. У 1960 р. кількість населення Африки становила 278 млн. чол. Нині його кількість зросла більш як удвічі.
На континенті проживає 300-500 етносів. Населення Африки складається з багатьох племен, народностей і націй, які утворилися в результаті численних переміщень корінних мешканців, проникнення арабів з Азії в середні віки та європейської колонізації, найінтенсивнішої у ХІХ ст.
Населення Африки говорить більш як тисячею мов. Державними (офіційними) у більшості африканських країн є мови колишніх метрополій – англійська, французька, португальська.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Населення – ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД КРАЇН АФРИКИ - Довідник з економіки


Населення – ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД КРАЇН АФРИКИ