Неперервність функції в точці

Математика – Алгебра

Границя

Неперервність функції в точці

Нехай функція Неперервність функції в точці визначена на проміжку Неперервність функції в точці і точка Неперервність функції в точці є внутрішньою точкою цього проміжку.
Функція Неперервність функції в точці називається Неперервною в точці Неперервність функції в точці, якщо існує границя функції в цій точці й вона дорівнює значенню функції в точці Неперервність функції в точці.
Нехай функція Неперервність функції в точці визначена в усіх точках деякого проміжку

 Неперервність функції в точці. Візьмемо дві довільні точки з цього проміжку – Неперервність функції в точці і x. Назвемо різницю Неперервність функції в точціПриростом аргументу, а число Неперервність функції в точці – Приростом функції Неперервність функції в точці у точці Неперервність функції в точці.
Можна сформулювати таке означення неперервності функції Неперервність функції в точці в точці Неперервність функції в точці:
Функція Неперервність функції в точці називається неперервною в точці Неперервність функції в точці, якщо Неперервність функції в точці. Якщо функція Неперервність функції в точці неперервна в кожній точці проміжку Неперервність функції в точці, то вона називається неперервною на цьому проміжку.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)


Неперервність функції в точці - Довідник з математики


Неперервність функції в точці