ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ – ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ГРУНТІ

Сад і город (енциклопедія)

ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ГРУНТІ

ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ

Вирощують солодкий перець у захищеному грунті так само, як і помідори. Але вони ростуть повільніше, вимагають вищої температури й вологості. При підживлюванні збільшують дозу фосфорних добрив у порівнянні з помідорами.

Для вирощування в захищеному грунті найбільш придатні такі сорти солодкого перцю: Вікторія, Подарунок Молдови, Піонер, Ластівка, Кристал, Болгарський 19, Вінні-Пух.

На момент висаджування в теплиці розсада повинна мати вік 60-70

днів. Догляд за рослинами полягає у своєчасному зрошенні, розпушуванні грунту, правильному формуванні рослин. Площа живлення при вирощуванні перцю в теплицях – 30×40 см, при вирощуванні в парниках – 24 рослини під раму.

Оптимальна температура для вирощування в утепленому грунті +23…+30 °С у сонячну погоду та +18…+23 °С у хмарну погоду. Перець не підсапують і не пасинкують. Поливають його після висаджування розсади кожні 8-10 днів, під час цвітіння – кожні 6- 7 днів, під час плодоутворення – кожні 3-4 дні.

Перець слід досить часто підживлювати. Перший раз використовують розчин коров’яку в

концентрації 1:10 через 10-15 днів після висаджування розсади. Під час плодоносіння перець підживлюють кожні 12-15 днів. Можна використовувати розчин мінеральних добрив з розрахунку 30 г аміачної селітри, 40 г суперфосфату й 20 г хлористого калію на 10 л води. Грунт при вирощуванні перцю бажано мульчувати перегноєм.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ – ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ГРУНТІ - Рослинництво


ПЕРЕЦЬ СОЛОДКИЙ – ВИРОЩУВАННЯ ОВОЧІВ У ЗАХИЩЕНОМУ ГРУНТІ