Познайомтеся з Україною

ТЕМА: МИ УКРАЇНЦІ

UNIT 10. WE ARE UKRAINIANS

УРОК 105 (1-2)

Підтема: Познайомтеся з Україною.

Мета: Увести й активізувати новий лексичний матеріал за темою уроку.

Тренувати учнів в аудіюванні.

Продовжувати формувати навички усного мовлення.

Розвивати комунікативні здібності учнів.

Закріпити вивчений лексичний матеріал на письмі.

Виховувати інтерес і повагу до країни, в якій ми живемо.

Обладнання: Підручник, робочий зошит.

ХІД УРОКУ

I. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim

1.

Привітання і повідомлення теми та мети уроку.

Т: Hello, boys and girls! Today we begin to study the last unit in our Pupil’s Book. It is “We Are Ukrainians”. We’ll speak about the history of Ukraine, its customs and holidays, its wonderful cities, towns and villages, its talented people. But first I’d like to tell you a few words about the test you wrote at our last lesson.

Analyzing the Test

2. Аналіз контрольної роботи.

Учитель оголошує результати тесту й аналізує типові помилки.

Warming up

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Заучування вірша. Учитель звертає увагу учнів на дошку, де записаний вірш.

You can go to the East, you can go to the West.

But at home it is better, but at home it is best.

We live in Ukraine, a beautiful land.

It’s home for me and you, my friend.

Its

towns and villages are so nice.

The Ukrainian people are friendly and wise.

M. Tsypkina

T: Do you like the poem, children? Does it show what you feel when the word “Ukraine” is mentioned? Let us learn the poem.

Учні хором повторюють слова вірша за вчителем, потім декламують його самостійно.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting Vocabulary

1. Уведення й активізація лексичного матеріалу за темою уроку.

Робота з Mind-Map “Ukraine” (с. 144), New Vocabulary (с. 145).

Т: Look at the Mind-Map on page 144. What words can be associated with Ukraine?

Учні називають і перекладають слова, далі відповідають на запитання учителя в режимі Т  Познайомтеся з Україною Р1  Познайомтеся з Україною Р2  Познайомтеся з Україною Р3…

Т: Is Ukraine a big country? Does it have its emblem and flag? How many people live in Ukraine? What is the capital of our Motherland? What large cities in Ukraine do you know? Has Ukraine a long history? Has it got rich customs and traditions?

2) Закріплення ЛO за темою.

А) РЗ, впр. 1 (c. 103).

Учні працюють у робочих зошитах: вставляють букви в слова.

Б) РЗ, впр. 2 (с. 103).

Учні продовжують роботу в РЗ, заповнюють пропуски в тексті словами з рамки. Ця вправа – підготовка до виконання домашнього завдання.

Listening Comprehension

2. Тренування учнів в аудіюванні. Впр. 1 (с. 144), 2 (с. 145).

1) Pre-Listening Activity. Етап підготовки до аудіювання.

Т: Meet John, Chris, Terry and Lilly for the last time this year. Let us listen to what they are talking about.

2) While-Listening Activity. Етап аудіювання і відтворення діалогу.

А) Впр. 1 (с. 144), 2 (с. 145).

Учні прослуховують діалоги в аудіо-запису або з голосу вчителя, потім працюють у парах: відтворюють та трансформують діалоги.

Б) Робота в групах по троє.

Учні відтворюють діалоги. Одна група за бажанням інсценує діалоги перед класом.

3) Post-Listening Activity. Перевірка розуміння змісту прослуханого тексту.

А) Впр. 3 (с. 146).

Учні відповідають на запитання за змістом діалогів у режимі Р  Познайомтеся з Україною Class.

Б) Впр. 4 (с. 146).

Учні складають висловлювання за зразком, спираючись на малюнки, в режимі Р1  Познайомтеся з Україною Р2  Познайомтеся з Україною Р3 ….

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework

1. Домашнє завдання.

1) Виконати словникову роботу (с. 145).

2) РЗ, впр. 3 (с. 103), описати свою улюблену вулицю в рідному місті.

Summarizing

2. Підведення підсумків уроку.

Гра “Do You Know The Towns of Ukraine?”.

T: Your homework will be to write about a favourite street in your native place. You will also study your New Vocabulary on page 145.

And now let us play a game. It will be “Do you know the towns of Ukraine?” You know this game, of course. One person names a town, the next thinks of the town beginning with the last letter.

Example: Kyiv – Vinnytsya – Antratsyt…


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Познайомтеся з Україною - Плани-конспекти уроків по англійській мові


Познайомтеся з Україною