Що потрібно робити під час тестування – ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ХІМІЯ – Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Що потрібно робити під час тестування

1. Два бланки відповідей (бланк А і бланк Б) будуть лише з української мови і літератури, історії України і математики. З решти предметів, і зокрема з хімії, потрібно буде заповнити лише бланк А.

2. Якщо завдання незрозуміле, не можна давати запитання інструкторам. Інструктор не має права відповідати на такі запитання. Це вважається порушенням процедури.

3. Не можна уточнювати зміст запитання

з іншими учасниками тестування, звертатися до них за будь-якою допомогою. За спробу надати чи одержати допомогу, спілкування під час тестування у будь-якій формі з іншою особою вас позбавлять права складати тест.

4. Якщо під час тестування Ви відчули погіршення стану здоров’я, то піднесіть руку, і до вас підійде інструктор. У разі потреби вам нададуть медичну допомогу. Проте пам’ятайте, що час тестування подовжено не буде. У випадку, якщо тестування буде перервано серйозними ускладненнями стану здоров’я, рішення буде прийматися у кожному конкретному випадку.

5. Якщо у цьому є нагальна

потреба, можна вийти з аудиторії. Про це буде зроблено відповідний запис у протоколі, де фіксується час Вашої відсутності. Пам’ятайте, що час тестування подовжено не буде. Поза аудиторією забороняється користуватися будь-якими засобами для отримання інформації, у тому числі й електронними, а також спілкуватися з іншими учасниками тестування. За спробу зробити це вас буде позбавлено права складати тест.

6. Для допомоги абітурієнту в тестових зошитах із хімії будуть надруковані допоміжні таблиці: “Періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва”, “Розчинність кислот, основ і солей у воді”, “Ряд активності металів”. При спробі скористатися допоміжними засобами інформації, не передбаченими процедурою тестування (довідниками, словниками, калькуляторами), вас позбавлять права складати тест, а результат буде анульовано.

7. На бланку А передбачено поле для виправлення помилок.

8. Розв’язання завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

9. Якщо завдання надто складне, залиште його без розв’язку. Поверніться до розв’язання цього завдання після виконання інших завдань.

10. Після того, коли всі завдання виконані, необхідно здати бланки А старшому інструктору та обов’язково розписатися у протоколі навпроти свого прізвища. Старший інструктор запаковує бланки відповідей у спеціальний секретний пакет із захисною стрічкою. Цей пакет відправляється на обробку та перевірку.

11. Якщо всі завдання виконано раніше визначеного часу, заповнені бланки відповідей необхідно здати інструктору та чекати його вказівок.

12. Якщо під час тестування ви стали свідком порушення правил проходження зовнішнього незалежного оцінювання, то після виконання тестових завдань вам необхідно, не залишаючи пункту тестування, подати відповідну заяву. Факт написання заяви фіксується у протоколі проведення тестування. Заява долучається до протоколу. Увага: пам’ятайте, що ваша власна позиція щодо недопущення порушень під час тестування є однією з гарантій його об’єктивності та чесності. Не мовчіть, коли бачите такі порушення.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Що потрібно робити під час тестування – ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - Довідник з хімії


Що потрібно робити під час тестування – ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ