Задачі на знаходження частини від числа – Приклади розв’язування типових завдань

Математика – Алгебра

Приклади розв’язування типових завдань

Задачі на знаходження частини від числа

Задача 1. За три дні учень прочитав книгу в 240 сторінок. За перший день він прочитав Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань книги, за другий – Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань книги, а за третій – усе, що залишилось. Скільки сторінок прочитав учень за третій день?
Розв’язання
I спосіб
1) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (с.) учень прочитав за перший день.
2) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (с.) учень прочитав за другий день.
3) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань

src="/image/2/sprav-ukr573_fmt2.jpeg" class=""/> (с.) учень прочитав за третій день.
II спосіб
1) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань – таку частину кни­ги учень прочитав за перші два дні.
2) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань – таку частину книги учень прочитав за третій день.
3) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (с.) учень прочитав за третій день.
Відповідь: 50 сторінок.
Задача 2. За три тижні було відремонтовано 108 км дороги. За перший тиждень було відремонтовано Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань дороги, за другий – Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань решти. Скільки кілометрів дороги було відремонтовано за третій тиждень?
Розв’язання
/> Зверніть увагу: мова йде про Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань не всієї дороги, а ­решти.
I спосіб
1) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (км) відремонтовано за перший тиждень.
2) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (км) залишилось після першого тижня.
3) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (км) відремонтовано за другий тиждень.
4) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (км) відремонтовано за третій тиждень.
II спосіб
1) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань – таку частину дороги залишилось відремонтувати після першого ­тижня.
2) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань – таку частину дороги відремонтували за другий тиждень.
3) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань – таку частину дороги відремонтували за третій тиждень.
4) Задачі на знаходження частини від числа  Приклади розвязування типових завдань (км) було відремонтовано за третій тиждень.
Відповідь: за третій тиждень було відремонтовано 16 км дороги.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Задачі на знаходження частини від числа – Приклади розв’язування типових завдань - Довідник з математики