Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів

Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів – договірна форма ділових стосунків між торговими організаціями і промисловими підприємствами. Передбачає виробництво і поставку необхідних товарів у відповідних обсягах і певного асортименту та якості. З. т. о. здійснюється шляхом оформлення договорів – поставок На оптових ярмарках або під час передачі замовлення підприємствам – виробникам. Після їх оформлення відповідно до норм законодавства та комерційних інтересів виникає майнова відповідальність двох

сторін. Підприємства – за умови виготовлення товарів, асортимент, якість і постачання у встановлені терміни. Торговельних організацій – за їх отримання, форми розрахунку.

Умови виконання З. т. о. визначають оптові й роздрібні ціни, попит і пропозиція на ринку і вивчаються спеціалістами з маркетингу. Вони відображаються у відповідній специфікації, яка є невід’ємною частиною договору. З. т. о., таким чином, є своєрідною економічною формою часткового розміщення товарних фондів, сприяє раціональному використанню матеріальних і трудових ресурсів, технічних можливостей, задоволенню потреб споживачів відповідно до попиту і пропозиції.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)


Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів - Економічний словник


Замовлення торговельних організацій на виробництво промислових товарів