ЗДОРОВ’Я І ХВОРОБИ

ЗДОРОВ’Я І ХВОРОБИ

“Здоровому все здорово” – говорить народна мудрість. Коли ти здоровий – ти добре почуваєшся, у тебе гарний сон і апетит, ти з легкістю виконуєш якусь роботу, ти жвавий і веселий.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

Здоров’я неможливо купити. Його треба берегти і зміцнювати змалку. Тому загартовуйся, щоденно гуляй на свіжому повітрі, роби зарядку, займайся спортом, дотримуйся розпорядку дня, правил особистої гігієни, правильно харчуйся, будь охайним. Щоб не хворіти, не забувай робити щеплення в поліклініці

або в шкільному медичному кабінеті.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

Наскільки радіснішим було б наше життя, якби ми не хворіли і почувалися завжди здоровими. Та, на жаль, існує багато різних хвороб. І проявляються вони по-різному. В одних випадках можлива висока температура, в інших – біль у животі, горлі тощо. Якщо людина захворіла – вона слабшає, у неї погане самопочуття, відсутній апетит, немає сил навчатися і працювати.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

Поясни прислів’я

Здоровим будеш – усе добудеш.

Відгадай загадку

Чого хочеш – не купиш, а що хочеш продати – не продаси. Що це?

1.

Робота у групах.

Прочитайте про двох хлопчиків – Дмитрика та Олеся. За описом і малюнками дайте відповідь на запитання: “Хто з них дбає про своє здоров’я?” Відповідь обгрунтуйте.

Дмитрик не любить фізкультуру і спорт, мало рухається, цілими днями дивиться телевізор, завжди запізнюється на уроки, погано вчиться. Він вередливий і нечепура.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

Олесь кожного ранку робить зарядку, миється під душем, загартовується, займається спортом. Він добре вчиться, завжди привітний і охайний.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

2. Розгадай ребуси.

 ЗДОРОВЯ І ХВОРОБИ

3. Обговори з батьками, як треба діяти, якщо ненароком погіршилося самопочуття: у школі, вдома, на вулиці.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)


ЗДОРОВ’Я І ХВОРОБИ - Валеологія


ЗДОРОВ’Я І ХВОРОБИ