ДОРОГІ СЕМИКЛАСНИКИ!
На уроках природознавства відбулося ваше перше ознайомлення з хімією. Ця природнича наука цікава і надзвичайно важлива для людства. Завдяки и досягненням людина пізнає навколишній світ, робить своє існування безпечним при поводженні з речовинами на заняттях із хімії, у побуті й на виробництві.
Цей підручник допоможе кожному з вас розпочати цілеспрямоване та успішне формування хімічних знань. На його сторінках на вас чекає пояснення нового матеріалу, опис дослідів, різноманітні завдання і серед них ті, що стосуються
Кожний параграф розпочинається короткою інформаційною довідкою про те, які основні вимоги до ваших навчальних досягнень із хімії допоможе реалізувати зміст параграфа.
Важливим засобом пізнання хімії і передачі знань є хімічна мова. Як і будь-яку мову, її неможливо вивчити одразу” Тому систематично працюйте з текстом і завданнями підручника, тренуйтесь у написанні та вимові символів хімічних
Не обходьте увагою ілюстрації підручника. Вони доповнюють і конкретизують зміст параграфів.
У рубриці “Досліджуємо на уроці та вдома” наведено хід виконання вами дослідів на уроках та нескладних дослідів, призначених для проведення в домашніх умовах.
Радимо звернути увагу та скористатися рубрикою “Скарбничка ерудита”. Ця рубрика містить додаткові відомості, які розширюють і поглиблюють основний зміст параграфа, розвивають глибокі всебічні хімічні знання, широку поінформованість, тобто вашу ерудицію.
Завершується параграф рубрикою “Завдання для самоперевірки”. Завдання в ній розподілено на три групи: “Дайте усну відповідь”, “Виконайте в зошиті” (окремі творчі завдання цієї групи позначено астеріксом”), “Опрацюйте у групах”.
У підручнику є словник та покажчик термінів і понять, а також додаток І, що знайомить вас з видатними вченими-хіміками, і додаток II із зображенням попереджувальних знаків.
Знайте, що, крім підручника, є ще робочий зошит – ваш надійний помічник на уроках та вдома.
Наполегливості вам у вивченні хімії! Це стане запорукою сформованості ваших міцних знань, умінь безпечного поводження з речовинами.
Автор