ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я
UNIT 9. HE>
УРОК 100 (5)
Підтема: Клуб здоров’я.
Мета: Відпрацювати лексичний матеріал теми.
Удосконалювати вимову звуків.
Продовжувати формувати навички усного мовлення.
Розвивати комунікативні здібності учнів.
Удосконалювати техніку читання.
Розвивати вміння знаходити певну інформацію під час читання.
Учити працювати з рекламними оголошеннями.
Виховувати любов до спорту і бажання дотримуватися здорового способу життя.
Обладнання: Підручник,
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Greeting and Aim
1. Привітання і повідомлення теми та мети уроку.
Т: Hello, everyone! How are you today? I hope you are fine and you will be active and energetic at the lesson, because you have your recipes of being he>
Lessons are over: away you run To clubs and sections to have some fun.
Yes, you are right our today’s topic is “He>
Check on Homework
2. Перевірка домашнього завдання.
РЗ, впр. 3 (с. 98).
Учитель викликає двох-трьох учнів, які читають свої “Рецепти здоров’я”. Клас стежить за відповідями і доповнює їх.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
Vocabulary Practice
1. Тренування учнів у вживанні лексичного матеріалу.
РЗ,
Учні поєднують частини словосполучень і складають з ними речення – самостійна робота на 5 хвилин. Учитель вибірково перевіряє кілька зошитів.
Reading
2. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 136).
1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.
Бесіда в режимі Т Р1 Р2 Р3…
Т: One of the recipes of being he>
2) Reading. Етап читання Впр. 1 (c. 136).
Учні самостійно читають текст.
3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту прочитаного тексту.
А) Впр. 2 (с. 136).
Учні відповідають на запитання за змістом тексту в режимі Р Class.
Б) РЗ, впр. 3 (с. 98).
Учні працюють у парах, читають рекламу спортивного клубу та ставлять запитання з опорою на ключові слова. Потім відтворюють діалог.
Pronunciation Practice
3. Відпрацювання римувань про здоров’я.
Впр. 4а (с. 136).
Учні працюють у парах: визначають повчальний зміст римувань, потім уголос по черзі виразно читають їх.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Homework
1. Домашнє завдання.
1) Впр. 3 (с. 136), відповісти на запитання.
2) Впр. 4b (с. 137), за бажанням.
Summarizing
2. Підведення підсумків уроку.
Т: Which of the he>
Учні по черзі відповідають на запитання вчителя.