ШКОЛА ВИХОВАНОСТІ

ЛЮДИНА СЕРЕД ЛЮДЕЙ

ШКОЛА ВИХОВАНОСТІ

Бажання здійснити свої мрії, стати шанованою людиною інколи ускладнюється тим, що людина не вміє поводитися з іншими, не знає елементарних правил культури. важливо з дитинства додержуватися норм поведінки без примусу й нагадування.

Вихованість і справді відчиняє двері й серця. Вона підкаже людині, як не бути нудотно лагідною або, навпаки, черствою в спілкуванні з близькими, навчить не турбувати інших через дрібниці, а ще – не скупитися на подяку чи похвалу.

Приймаючи чиїсь послуги, допомогу,

вихована людина платить ввічливістю і люб’язністю, а в разі потреби – і піклуванням.

Кажуть, що добре виховану людину можна пізнати з того, як вона слухає. Уміння вислухати співрозмовника, не перебиваючи його, до кінця, навіть якщо ви не згодні з ним, – це одна з головних ознак тактовності. До речі, слово “такт” походить з латинської мови, у якій воно мало два значення: “дотик” і “почуття”. Тактовність починається з уміння поводитися з кожним залежно від його душевного стану; зі здатності відчути людину, ніби доторкнувшись до неї душею.

 ШКОЛА ВИХОВАНОСТІ

Невміння

спілкуватися з людьми, поважати одне одного призводить до конфліктів, розчарувань, втрати бажання вчитись і працювати, досягати успіхів.

Вихована людина намагається запобігти ситуаціям, які створюють незручності. Вона не пихата і не байдужа, поводиться скромно й привітно і не виявляє неприязні до інших.

Тож учімося бути вихованими!

1. Яку людину можна назвати вихованою? Що про це сказано в тексті? 2. Додай свої міркування.

Доведіть правильність думки, що виховану людину можна пізнати з того, як вона слухає.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


ШКОЛА ВИХОВАНОСТІ - Світ


ШКОЛА ВИХОВАНОСТІ