І семестр
ТЕМА “АНГЛІЙСЬКА МОВА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС”
УРОК 12
Тема. Спілкування в школі та після уроків
Мета:
– вдосконалювати навички аудіювання, ММ і ДМ з теми “Спілкування в школі та після уроків”;
– формувати навички вживання ситуативної лексики у граматичних структурах Present, Past Simple Tense / should / would;
– формувати навички теоретичного та практичного розв’язання завдань проблемно-пошукового характеру;
– розвивати фантазію, уяву, спостережливість і естетичне сприйняття навколишнього
– сприяти розвитку самостійного аналітичного мислення, вміння працювати в групах.
ХІД УРОКУ
I. Організація класу. Привітання
II. Підготовка до іноземного мовлення
Фонетична й мовленнєва зарядка.
III. Основна частина уроку
A) Перевірка виконання домашнього завдання. Впр. 4, с. 24.
Look through the list of inventions and put them in order of importance for the humanity.
B) Виконання вир. 1, c. 24-25 “My Favourite Subject”.
– English Speaking Club
– Drama Group
– Reciting Group
– Translators’ Group
– Country Group
– Pen Pals’ Group
– Literature Group
Is there such a club at your school?
Are you a member of any group?
Are there English weeks
What usually happens during these weeks?
Is there a pen pals’ group at your school?
Does anyone in your grade have pen pals in other countries?
C) Виконання вир. 2, c. 25
Put the lines in the correct order and act out the dialogues A and В using some exclamations from Ex. 3 a, then make up similar dialogues of your own and act them out.
D) Handouts. Learn and try to use the following terms in your dialogues.
Ah! Mmm! Whoops! Ouch! Yak!
E) Choose the next line for each the dialogues you have made in Ex. 3 a.
You must be so sad!
Just the way I like it Did you eat any of it?
I don’t think it’s very deep but I’d better put a sticking plaster on it.
Don’t worry, I’ll help you.
IV. Завершальна частина уроку
Домашнє завдання
Текст, с. 26.
Підсумок уроку
Учитель підбиває підсумки уроку та оцінює роботу учнів.