Урок 23
Тема: Ігри на формування мовних навичок на основі вивчених слів.
Мета:
– Повторити й активізувати ЛО теми.
– Повторити вивчені літери.
– Продовжувати формувати вміння сприйняття тексту на слух.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати навички письма, комунікативні здібності учнів.
– Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Т: Good morning, children! Ps: Good morning, teacher!
2. Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми пригадаємо тему “Мої іграшки”‘. Перевіримо, як добре ви запам’ятали слова цієї теми. А також повторимо літери англійської абетки і слова, що починаються з цих літер. Let’s start our lesson.
Фонетична зарядка.
Розпізнавання звуків.
Учні слухають скоромовку й рахують, скільки разів вони почують звук…-М; –
Big black bug bit a big black dog on his big black nose!
Уведення в іншомовну атмосферу.
Гра ” Balloons “.
Гра триває протягом трьох хвилин. Учні поділяються
ІІ О сновна частина уроку
1.Повторення й активізація ЛО теми.
1) РЗ, впр. 1 (с. 42).
Учні в парах грають у морський бій за правилами, описаними у вправі. Учитель стежить за ходом гри, переміщуючись класом
2.Рольова гра. Впр, 1 (с. 50).
Бесіда за підручником.
Т; Look at the pictures on pages 50-51 (показує відповідні сторінки). Who can you
See? There are two boys. What do the boys have? One boy has a ball, and the other boy has a toy box. What are they saying to each other? Listen and repeat.
Учні слухають текст діалогу й хором повторюють його за вчителем. Потім розігрують цей діалог у парах за ролями.
Учитель стежить за правильністю вимови.
Вивчення пісні. Впр. З (с. 51).
Учні слухають пісню, а потім разом з учителем співають.
Письмо. РЗ, впр. 2 (с. 43).
Учні самостійно записують слова малими літерами. Учитель ходить по класу й перевіряє охайність виконання вправи.
Фізкультхвилинка.
1)Пісня-сценка “Teddy Bear” (див. урок 18 (2)).
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Яка тема була в нас сьогодні на уроці? Які слова за цією темою ви можете пригадати? А які літери англійської абетки ви вже знаєте?
Закінчення уроку.
Т: Goodbye! Ps: Bye!