Мета:
- Ознайомити учнів із новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати усвідомлення важливості впливу мистецтва на естетичний розвиток людини.
Обладнання: Підручник, дошка, робочий зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Прив і тання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Пов і домлення теми та мети уроку.
Т: At this lesson we’ll start a new topic “Art”; so today we’ll speak about
3. Обговорення результатів контрольної роботи.
Учитель підводить підсумки контрольної роботи.
4. Уведення в ін шомовну атмосферу.
1) Складання ” Mind Map “.
Учитель пише на дошці слово Art і за допомогою учнів складає таблицю.
ART
- Painting Theatre Museums Sculpture Galleries Festivals Cinema Exhibitions
2) Бес іда з учнями.
T: What is your attitude to the painting, cinema, theatre, etc? Which of these are you interested in?
3) Впр.1 с.165.
Учні працюють в командах, вони намагаються пригадати як найбільше прізвищ відомих акторів.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Розвиток
Впр.2 с.165.
Учні працюють в парах, пригадують слова, пов’язані з малюванням.
Впр.3 с.165.
Учні відповідають на питання.
2. Подання тексту для читання.
1) Підготовка до читання.
С.168 “Word File”.
Ознайомлення з новими словами.
2) Читання.
Впр.4а с.165-167.
Учні читають текст ланцюжком.
3) Перевірка розуміння змісту тексту.
Впр.4б с.167.
Учні підбирають вірну відповідь на питання.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1 Домашнє завдання.
Впр.5 с.168 написати слова до поданих визначень; словникова робота.
2.Підведення підсумків уроку.