Тематичне оцінювання ІІ

Урок № 46

Тема. Тематичне оцінювання ІІ

Мета. За допомогою тестових завдань і типових задач перевірити рівень засвоєння учнями тем: “Числові й буквені вирази”, “Рівняння”. Розвивати самостійні навики в роботі; виховувати почуття відповідальності за доручену справу.

Обладнання. Дидактичний матеріал.

Хід уроку

І. Повідомлення теми і мети уроку.

ІІ. Роздати учням картки із тестовими завданнями і типовими задачами, подібними до завдань на с. 137 підручника ( 3 варіанти).

Пояснити як виконується тематична

атестація.

ІІІ. Письмове виконання тематичної атестації.

IV. Домашнє завдання.

Повторити питання до § 14, 15.

Зразок завдань для тематичного оцінювання ІІІ.

Тестові завдання.

1. Якою буде частка 164 : 4?

А) 40; б) 41; в) 38; г) 45.

2. У скільки разів добуток чотирьох перших натуральних чисел більший за добуток двох перших натуральних чисел?

А) у 2 рази ; б) у 12 разів; в) у 4 рази; г ) у 7 разів.

3. Який знак треба поставити замість зірочки у записі:

819 : 9 * 808 : 8

А) >; б) < ; в) ≥ ; г) =.

4. Знайди число х таке, що х : 44 = 11

А) 444; б) 111; в) 484; г) 472.

5. Чому дорівнює а : в, якщо 486 ∙ в = а?

А) 684;

б) 486; в) 48; г) 86.

6. Чи можна при діленні деякого натурального числа на 5 отримати остачу 10?

А) так; б) ні; в) іноді; г) не знаю.

7. Якою є остача від ділення числа 648 на 100?

А) 10; б) 48; в) 8; г) 6.

8. Якою є наближена частка чисел 145 і 11?

А) 10; б) 11; в) 45; г) 13.

9. Якому числу дорівнює різниця квадратів чисел 9 і 5?

А) 5; б) 9; в) 56; г) 50.

10. Якому числу дорівнює куб різниці чисел 7 і 5?

А) 28; б) 8; в) 148; г) 234.

Типові задачі.

10. Виконай ділення: а) 93 100 : 38, б) 24 174 : 102.

20. Спрости вираз: а) 12х + 9х, б) 16х – 4 + 4х.

30. Розв’яжи рівняння: а) 645 – 5х = 125; б) 4 ∙ ( х + 18) = 720

40. Виконай дії: а) 3 ∙ 43 – 2 ∙ 52; б) ( 34 + 62)3.

5▪ . Знайди неповну частку і остачу від ділення 584 на 31.

6▪. Обчисли значення виразу:

А) ( а – 3)2 + 3а, якщо а = 8;

Б) 120х3- ( 17 + у)2, якщо х = 3, у = 2.

7▪. Одна ланка за 6 днів зібрала 120 кілограм смородини, а інша за 4 дні – 100 кілограм. Яка ланка збере за 15 днів більше кілограм смородини і на скільки? ( Продуктивність роботи та сама).

8▪. Розв’яжи рівняння:

А) ( х + 2 087) : 67 = 35 б) 25х + 42 – 15х = 242

9▪▪. Як зміниться частка, якщо ділене збільшити у тричі, а дільник зменшити у тричі?

10▪▪. В магазин завезли 250 кілограм апельсинів, мандаринів і лимонів. Причому, лимонів у двічі більше, ніж апельсинів, а мандаринів – на 34 кг більше, ніж апельсинів і лимонів разом. Скільки кілограм кожного виду фруктів завезли в магазин?


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)


Тематичне оцінювання ІІ - Плани-конспекти уроків по математиці


Тематичне оцінювання ІІ