ТЕМА 5.1. ТЕКСТОВИЙ РЕДАКТОР (12 ГОДИН)
Урок 40
Узагальнюючий урок за темою “Текстовий редактор”
Мета: систематизувати і узагальнити знання за даною темою.
Тип уроку: урок систематизації та узагальнення знань, умінь і навичок.
ХІД УРОКУ
I. Аналіз контрольної роботи
II. Повторення основних понять теми
По горизонталі:
1. Ключове слово або фраза, завдяки якій здійснюється пошук. 2. Довільна послідовність символів між лівою та правою границями абзацу. 3. Послідовність символів,
По вертикалі:
1. Попередньо підготовлені дані, які розміщають над (під) текстом сторінки книги, журналу, газети. 2. Внесення змін у вже існуючий текст. 7. Одна з операцій, які здійснюються
Відповіді
По горизонталі:
1. Контекст. 2. Рядок. 3. Слово. 4. Розділ. 6. Зноска. 7. Символ. 10. Фрагмент. 11. Абзац. 12. Формат.
По вертикалі:
1. Колонтитул. 2. Редагування. 7. Вставка. 8. Кегль. 9. Шрифт.
III. Систематизація та узагальнення вивченого матеріалу
З теми (виконання практичних завдань на комп’ютерах)
Завдання 1
Наберіть фразу: “Я вивчаю Microsoft Word”, скопіюйте її та вставте 4 рази. Кожен рядок виділіть такими видами шрифтів:
1. Times New Roman, 15, зелений, розріджений
2. Courier New, 14, синій, напівжирний курсив
3. ARIAl, 15, ПІДКРЕСЛЕНИЙ, ПРОПИСНИЙ
4. Times New Roman, 22, червоний, курсив, з тінню
5. Cambria, 16, зелений, напівжирний
Завдання 2
Наберіть формули. Установіть міжрядковий інтервал – полуторний. Шрифт – Times New Roman, 16, напівжирний.
Створіть маркірований список.
Установіть рамку навколо сторінки на свій смак.
Завдання 3
Додайте таблицю. Здійсніть її форматування за зразком. Шрифт тексту – Times New Roman, 16, начертання – звичайний. Рядок заголовків зафарбований, текст – Times New Roman, 16, начертання – напівжирне.
Збільшення кількості населення
№ | Назва міста | Чисельність населення, тис. чол. | ||||
1917р. | 1935 р. | 1945 р. | 1960 р. | 1995 р. | ||
1 | Мінськ | 850 | 950 | 800 | 1005 | 1200 |
2 | Чернігів | 720 | 800 | 700 | 870 | 1000 |
3 | Каланів | 760 | 820 | 670 | 820 | 990 |
Завдання 4
Побудуйте за допомогою автофігур дорожній знак. Уставте малюнок, підпишіть його фігурним текстом.
Завдання 5
Наберіть математичну формулу та рівняння.
Завдання 6
Побудуйте структурну схему.
Завдання 7
Збережіть файл у своїй папці під ім’ям Повторення. doc та відправте його на свою дискету.
IV. Підсумок уроку
V. Домашнє завдання
Повторити основні поняття теми.