Мета:
Ø активізація ЛО з теми;
Ø розвиток граматичних навичок та навичок аудіювання,
Ø практика монологічного мовлення; розвивати уяву, вміння працювати в групах та парах,
Ø розвивати вміння аналізувати та систематизувати інформацію;
Ø виховувати почуття відповідальності перед людством;
Ø Формувати здібності усвідомлювати екологічні проблеми та бажання допомогти природі; прививати любов до рідного краю.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Привітання.
Т: Good morning, boys and girls!
I hope you are ready to work hard and enthusiastically. Be calm and confident on your way to knowledge.
Повідомлення теми та мети уроку.
We continue to study the topic “Environmental problems” and the subject matter of today’s lesson is “Our Fragile Planet Asks for Help”
Уведення в іншомовну атмосферу. Give a definition
(Завдання пропонується учням на слух)
The gas, produced by the burning of fossil fuel such as coal, oil etc. The gas that we breathe out. (carbon dioxide) Mixture of smoke and fog. (smog) This happens when gases and chemicals mix with water vapour in the air and the mixture falls back to earth. (acid rain) Cutting down the forests. (deforestation) A place, where rubbish is buried under the layers of ground. (landfill site) Planting young trees to make a new forest. (reforestation)
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Перевірка
Перевірити постер-стіннівку.
Розвиток лексичних навичок
– Reading and writing (робота за картками)
1 B (F), 2 A, 3 C.
Розвиток монологічного мовлення. Робота в групі. Speaking
Do ex. 3, p. 152.
Повторення складової частини есе. ex. 3, p. 155
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1.Домашнє завдання.
Впр. 5a, b, с. 157 написати есе
2.Підведення підсумків уроку.
1) Why don’t people do more to help the environment?
2) Why don’t politicians do more to help the environment?