Створюємо написи на малюнках

ГРАФІЧНИЙ РЕДАКТОР

§ 15. Створюємо написи на малюнках

 Створюємо написи на малюнкахКомп’юшку, я вчора намалював такі гарні орнаменти і хотів би їх використати для створення листівки, але я ще не вмію додавати написи до малюнка.

Це не складно, зараз я тобі покажу, як це робиться.

У середовищі графічного редактора OOo4Kids Draw текстові написи можна вводити всередину будь-якого графічного об’єкта. Для цього достатньо подвійним клацанням лівої клавіші миші встановити курсор і ввести текстові дані.

 Створюємо написи на малюнках

 Створюємо написи на малюнках

src="/image/1/image244_30.jpg" class=""/>

 Створюємо написи на малюнках Форматування тексту здійснюється саме так, як і в текстовому редакторі, панель інструментів форматування відкривається після натиснення на кнопку  Створюємо написи на малюнках що знаходиться на панелі інструментів.

 Створюємо написи на малюнках

 Створюємо написи на малюнкахМожна створювати написи з різними графічними ефектами. Наприклад:

 Створюємо написи на малюнках

 Створюємо написи на малюнкахЩоб створити такі написи, потрібно натисканням на кнопку  Створюємо написи на малюнках “Галерея текстових ефектів” відкрити відповідне ВІКНО і обрати стиль напису.

src="/image/1/image252_28.jpg" class=""/>

 Створюємо написи на малюнкахЩоб змінити стандартний текст Fontwork на бажаний, потрібно виділити напис і за допомогою клавіш Backspace або Delete вилучити “зайві” літери та ввести потрібні.

 Створюємо написи на малюнкахЦе зовсім не складно! Пропоную всім створити листівку за зразком і обов’язково зберегти її, використавши пункт меню “Файл” – команда “Зберегти”.

 Створюємо написи на малюнках

Завдання для практичного виконання

 Створюємо написи на малюнках


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)


Створюємо написи на малюнках - Інформатика