Мета:
- Ознайомити учнів із новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Повторити Passive Voice. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля.
Обладнання: Підручник, дошка, зошит.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Прив і тання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Пов і домлення теми та мети уроку.
Т: At this lesson we’ll continue to study the topic “It’s
Уведення в ін шомовну атмосферу.
Гра.
Учні називають слова, які пов’язані з даною темою.
Перевірка домашнього завдання.
Впр.3b с.136 заповнити таблицю. Вчитель перевіряє декілька робочих зошитів.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1 . Подання тексту для читання.
1) Підготовка до читання.
Впр.6а с.137.
Учні відповідають на питання.
2) Читання.
Впр.6 с.137-138.
Учні читають текст ланцюжком та перекладають.
3) Перевірка розуміння змісту тексту.
Впр.6b с.138.
Учні
Впр.5 с.137.
Учні відповідають на питання.
2. Розвиток мовлення.
Впр.7 с.138.
Учні працюють в парах, відповідають на питання.
3.Подання нового лексичного матеріалу.
1) Учитель пояснює нові слова на с.139.
2) Впр.1 с.139.
Доповнити речення поданими словами( письмово).
3) Впр.2 с.139-140.
Обрати вірну відповідь.
4) Впр.3 с.140-141.
З’єднати слова з їх визначеннями.
4.Повторення граматичного матеріалу.
Повторити утворення та вживання пасивного стану.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1 Домашнє завдання.
Впр.4 с.141 доповнити речення(письмово).
Словникова робота, вивчити нові слова
2Підведення підсумків уроку.