Урок 18
Тема: Світ іграшок
Мета:
– Ознайомити з новими ЛО.
– Ознайомити з числівниками one, two, three.
– Презентувати новий граматичний матеріал: утворення множини іменників.
– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.
– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови.
– Розвивати комунікативні здібності учнів.
– Виховувати культуру спілкування
ХІД УРОКУ
ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
Т: Hello, my dear children!
Повідомлення теми та мети уроку.
Т: На цьому уроці ми почнемо тему “Мої іграшки” – “My Toys”. Ви вивчите нові слова, пограєте в ігри, виконаєте цікаві вправи. Let’s start our lesson!
Фонетична зарядка.
1)Розпізнавання звуків.
Учитель читає учням пари слів і просить сказати, чи однакові голосні звуки в цих
Словах.
Т: doll – ball; fog – fall; cod – call; sock – s>
2)Репродукція.
Учні повторюють слова зі звуками [d] та [о:] за вчителем, звертаючи увагу на довжину звуків та артикуляцію під час їх вимовляння.
Уведення в
Вивчення римування “Let’s Play!”.
Учитель пояснює незнайомі слова (засобами пантоміми та перекладу) та читає вірш ряде за рядком. Учні повторюють рядки вірша за вчителем, а потім хором розповідають.
LET’S PLAYS
One, and two, and three, and four Jane is sitting on the floor; She is playing with a doll And a pretty little ball.
One, and two, and three, and four. Jack is sitting on the floor; He is playing with a star And a pretty little car,
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА ¥РОКУ
1. Презентація нових ЛО.
1)Бесіда з учнями.
Г: Look! (Бере в руки ляльку.) This is a doll. Repeat after me: doll.
Учні повторюють.
T: (Бере в руки іграшкову машинку.) This is a car. Repeat after me: car.
Учні повторюють.
T: (Бере в руки іграшковий літак.) This is a plane. Repeat after me: plane.
Учні повторюють,
2)Впр. 1 (c. 40).
T: Подивіться на малюнки до вправи 1 на сторінці 40 (показує відповідну сторінку). What toys can we see? Які іграшки ми бачимо?
Ps: We can see a doll. We can see a car. We can see a plane.
T: Point to the doll/car/plane!
Учні називають і показують іграшки.
3)Впр. 2 (с. 40).
Т; Подивіться на малюнки до вправи 2 на сторінці 40. How many (скільки) do are there? One doll and two dolls. How many cars are there? One car and three ca Let’s count together (показує кількість на пальцях): one doll, two dolls, three do! Now count the cars/planes. Порахуйтемашинки. Порахуйте літаки. Учні хором рахують машинки й літаки.
4)Впр. З (с. 41).
Т: Подивіться на малюнок на сторінці 41 і назвіть предмети, які ви знаєте.
Учні знаходять на малюнку знайомі предмети й називають їх англійською мовою
Т: How many dolls/balls/cars/planes are there?
Who are playing with these toys? Хто грає з цими іграшками? A girl and a b
What are they saying?.Listen and repeat.
Учні слухають і повторюють. Потім розігрують діалог у парах за ролями.
5)РЗ, впр. 1 (с. 32).
Учні самостійно домальовують, розфарбовують малюнки та по черзі називав предмети.
6)РЗ, впр. 2 (с. 32).
Учні домальовують малюнки, а потім називають предмети та їх кількість. Учитель стежить за правильністю виконання завдань.
Аудіювання.
Учитель роздає учням картки з малюнками (НО) та читає речення. Якщо речення
Відповідає малюнку, учні ставлять поряд з малюнком “галочку”, а якщо не
Відповідає, то хрестик.
Учитель читає двічі: після першого прочитання учні виконують завдання, після
Другого – повідомляють, відповідає речення малюнку (кажуть “yes” або кивають)
Чи не відповідає (кажуть “по” чи хитають головою).
Т: Listen and put a tick or a cross.
One – один. There are two dolls and one plane.
Two – два. There is a car and a ball.
Three – три. There are three planes and one car.
Four – чотири. There is one plane and one ball.
Five – п’ять. There are three dolls and two balls.
Six – шість. There are three balls and two cars.
Фізкультхвилинка
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
Підведення підсумків уроку.
Бесіда з учнями.
Т: Отже, ми з вами добре попрацювали, і вже час прощатися. Чого ви сьогодні навчилися?
Що вам найбільше сподобалося чи не сподобалося на уроці?
Закінчення уроку.
Goodbye