Мета:
- Повторити граматичний матеріал – непряма мова. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Тренувати учнів у читанні. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати інтерес до англійської мови.
Обладнання: Підручник, дошка, зошити, картки.
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Пов і домлення теми та мети уроку.
Т: Today we are going to revise grammar material: Indirect Speech. We will write some exercises and read a text.
3. Уведення в іншомовну атмосферу.
Учитель
FOOD AND FOOD-RELATED WORDS
1) Lemons taste.
A) s>
B) sour
C) bitter
D) crunchy
2) Potato chips are not.
A) crisp
B) s>
C) crunchy
D) juicy
3) Smooth foods don’t include _.
a) crackers
B) ice cream
C) pudding
D) whipped cream
E) avocado
4) In a restaurant, we normally eat an appetizer.
A) after the entree d) last
B) just before dessert e) only if we are not very hungry
C) first
5) If something is filling, it is _ .
A) the stuff inside a pie
B) something that you eat, but you are still hungry
C) delicious
D) something that you eat and you feel after eating it
E) both a and d
6) Finger food _ .
A) makes your fingernails grow longer
B) is only eaten in countries where they don’t have silverware
C)
D) is food you can politely eat with your hands
E) is the name of a really tasty candy bar
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1. Перевірка домашнього завдання.
Впр.3 с.107.
Учні доповнюють текст словами.
2. Відпрацювання граматичного матеріалу.
1) с.108 GRAMMAR POINT
Учні читають правила.
2) Впр.1 с.108.
Вибрати правильне слово з дужок.
3) Впр.2 с.108.
Переписати речення в непрямій мові.
4) Впр.3 с.109.
Переписати речення в прямій мові.
3. Розвиток мовлення.
Впр.5 с.110.
Учні працюють в парах. Демонструють діалог.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Домашнє завдання.
Впр.4 с.109 доповнити текст поданими словами(письмово).
Повторити правило.
Підведення підсумків уроку.