Мета:
- Ознайомити учнів із новою лексикою. Продовжувати формувати комунікативні вміння учнів. Удосконалювати навички читання. Повторити Passive Voice. Розвивати ерудицію учнів. Виховувати дбайливе ставлення до природи та усвідомлення важливості охорони довкілля.
Обладнання: Підручник, дошка, зошит.
ХІД УРОКУ
І. П І ДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ
1. Прив і тання.
Т: How are you today?
Ps: We are fine, thank you!
2. Пов і домлення теми та мети уроку.
Т: At this lesson we’ll start a new topic “It’s your planet”;
3. Уведення в ін шомовну атмосферу.
Метод “мозкового штурму”.
Учитель малює схему на дошці, а учні підказують йому слова.
T: What words do you associate with the topic?
Environment: water shortages, extinction of animals, deforestation, melting glaciers, climate change, greenhouse effect, energy crisis.
ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ.
1.Розвиток усного мовлення.
1) Впр.1 с.132.
Учні читають вірш, а потім відповідають письмово на питання.
2) Впр.2 с.133.
Учні описують малюнки вправи та розповідають про їхню функцію в житті людини, та як вони впливають на наше життя.
2.
1) Підготовка до читання.
С.135 Ознайомлення з новими словами.
2) Читання.
Впр.3а с.133-136.
Учні читають текст ланцюжком та перекладають.
3) Перевірка розуміння змісту тексту.
Впр.4 с.137.
Учні підбирають продовження до кожного речення.
Впр.5 с.137.
Учні відповідають на питання.
3.Повторення граматичного матеріалу.
Повторити утворення та вживання пасивного стану.
ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.
Домашнє завдання.
Впр.4 с.137
Словникова робота, вивчити нові слова
Підведення підсумків уроку.